Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

5. mladeznicky turnaj 2011 KP JMK mládeže

 
5. Mládežnický turnaj v trojicích – Holubice 4.9.2011

1. TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 4body
Kolbert Filip, Bartoš Jan, Brenner Tomáš, Vít Veverka
2. NK Holubice 2body
Trávníček Jan, Milan Palčík, Navrátil Filip
3. TJ Sokol Exmost Modřice „B“ 1bod
Matěj Konečný, Pazourek Petr, Michal Jonas


Celkové pořadí po 5 turnajích:
1. TJ Sokol Exmost Modřice 55 bodů
2. NK Orel Vyškov 13 bodů
3. NK Holubice 7 bodů


Brno 5.9.2011 Ing. Jaroslav Hanák – vedoucí soutěží Jm kraje

 

resize-of-img_3387a.jpg

 

    V sobotu 26. Června 2010 se v Modřicích konal druhý turnaj Přeboru Brna nohejbalových přípravek. Jako v tom prvním turnaji se opět nejlépe dařilo hráčům nohejbalového kroužku ZŠ Bosonožská, který vede A. Stehlík. O organizaci se starali tentokrát M. Svoboda a A. Stehlík, kteří i rozhodovali zápasy. Kluci byli nakonec odměněni diplomy, plaketami a kalendáříky podepsanými mistrem světa Radkem Pelikánem. Hlavně ale strávili příjemnou slunečnou sobotu s nohejbalem! Na turnaji se byli podívat nejen rodiče ale také náhodní kolemjdoucí diváci, kteří klukům často tleskali.

 

Trojice:

1. ZŠ Bosonožská (Filip Kolbert, Jan Bartoš, Damián Parma)                                6b.

2. TJ Sokol Modřice „A“ (Antonín Kovařík, Lukáš Burian, Petr Pazourek)            4b.

3. TJ Sokol Modřice „C“ (Michal Jonas, Matěj Konečný, Patrik Goiš)                   2b.

4. TJ Sokol Modřice „B“ (Vítek Veverka, Tomáš Brenner, Jakub Vrátný)              0b.

 

Dvojice:

1. ZŠ Bosonožská „B“ (Jan Bartoš, Filip Kolbert)                                                  10b.

2. ZŠ Bosonožská „A“ (Damián Parma, Jakub Vrátný)                                            6b.

3. TJ Sokol Modřice „A“ (Lukáš Burian, Antonín Kovařík)                                     6b.

4. TJ Sokol Modřice „B“ (Patrik Goiš, Michal Jonas)                                              4b.

5. TJ Sokol Modřice „C“ (Petr Pazourek, Vítek Veverka)                                          2b.

6. TJ Sokol Modřice „D“ (Jakub Konečný, Tomáš Brenner)                                    2b.

 

 

*****

V Modřicích se za neustálého deště konal šestý ročník Přeboru základních škol.

1. ZŠ Labská (Gulda, Sýkora, Pfeiffer)
2. ZŠ Měšťanská "A" (Danihel, Yunis, Chlad)
3. ZŠ Bednářova (Putna, Bernat, Fejfar)
4. ZŠ Benešova "B" (Burian, Le, Zítka)
5. ZŠ Benešova "A" (Pitis, Taus, Urbánek)
6. ZŠ Bosonožská (Bartoš, Ševčík, Kolbert)
7. ZŠ Vejrostova "C" (Bednář, Brych, Krchňák)
8. ZŠ Měšťanská "B" (Ondroušek, Přichystal, Vlach)
9. ZŠ Benešova "C" (Svoboda,???, ???)
10. ZŠ Vejrostova "A" (Choděra, Štaffa, Kaman)
11. ZŠ Vejrostova "B" (Pozdíšek, Golubničenko, Balák)

Přeborníky v kategorii mladších žáků se stali žáci ZŠ Bosonožská (Bartoš, Ševčík, Kolbert)

Pár fotek ve Fotogalerii!

 

****

Druhý turnaj neregistrovaných žáků který se měl hrát 19. června v Modřicích se přesouvá na sobotu 26. června 2010 z důvodu účasti modřických žáků na Mistrovství České republiky žáků v Českém Brodě.

 

 

 

Celkové pořadí Moravského žákovského poháru 2009:

 

  1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A 63 b.
  2. TJ Sokol I Prostějov 50 b.
  3. SKP Unitop Žďár nad Sázavou A 40 b.
  4. Spartak SMEM Přerov A 34 b.
  5. TJ Sokol SDS Exmost Modřice B 30 b.
  6. NK Bajda Kroměříž 25 b.
  7. NK Climax Vsetín A 13 b.
  8. SKP Unitop Žďár nad Sázavou B 8 b.
  9. Spartak SMEM Přerov B 4 b.
  10. NK Climax Vsetín B 2 b.
  11. TJ Sokol SDS Exmost Modřice C 1 b.
*****

***

MČr družstev žáků. Žatec:

1.Horažďovice, 2. Žatec, 3. Č. Budějovice, 4. Kotlářka, 5. Solidarita , 6. Modřice, 7. Šacung, 8. Žďár n/S , 9. Aš , 10. K. Vary .

Modřice v sestavě Svoboda, Ošanec, Gulda a Nykl, trenér Martin Bačík.

***

Cassovia cup 2009

Starší žiaci:

  1. NK 99 Trebišov "A" - SR
  2. NK VYNK HAPON Horažďovice "A" - ČR
  3. TJ Sokol I Prostějov - ČR
  4. NK 99 Trebišov "B" - SR
  5. KAC Košice "B" - SK
  6. Modřice - ČR (Oskar Svoboda, Radek Nykl, Tomáš Gulda)
  7. KAC Košice "A" - SK
  8. NK VYNK HAPON Horažďovice "B" - ČR
  9. Vsetín - ČR
  10. Revúca - SR

Mladší žiaci:

  1. TJ Sokol I Prostějov - ČR
  2. Stratov "A" - ČR
  3. Revúca - SR
  4. ŠŠC Trebišov "B" - SK
  5. Stratov "B" - ČR
  6. ŠŠC Trebišov "A" - SK
  7. Vsetín - ČR
  8. Zalužice - ČR
  9. KAC Košice - SR
  10. ŠŠC Trebišov "A" - SK

Výsledky zápasov o umiestnenie:

Mladší žiaci:
baráž:
ŠŠC Trebišov "B" - ŠŠC Trebišov "A" 2:1 (7:11,11:5, 11:3)
Revúca - Stratov "B" 2:0 (11:7, 11:4)
O 9. miesto:
KAC Košice - ŠŠC Trebišov "C" 2:0 (11:1, 11:4)
O 7. miesto:
Zalužice - Vsetín 0:2 (4:11, 7:11)
O 5. miesto
ŠŠC Trebišov "A" - Stratov "B" 0:2 (10:11, 6:11)
Semifinále:
Prostějov - Revúca 2:0 (11:7,11:10)
Stratov "A"- ŠŠC Trebišov "B" 2:1 (11:2,9:11,11:3)
O tretie miesto:
Revúca - ŠŠC Trebišov "B" 2:0 (11:8,11:4)
Finále:
Prostějov - Stratov "A" 2:0 (11:7,11:7)

Starší žiaci:
baráž:
Prostějov - KAC "B" 2:0 (11:9, 11:4)
Modřice - Trebišov "B" 0:2 (10:11, 7:11)
O 9. miesto:
Revúca - Vsetín 0:2 (5:11, 8:11)
O 7. miesto:
KAC Košice "A" - NK VYNK HAPON Horažďovice "B" 2:0 (11:5, 11:4)
O 5. miesto
KAC Košice "B" - Modřice 2:1 (8:11, 11:6, 11:6)
Semifinále:
NK VYNK HAPON Horažďovice "A"- NK 99 Trebišov "B" 2:0 (11:9,11:6)
NK 99 Trebišov "A"- Prostějov 2:0 (11:3,11:5)
O tretie miesto:
NK 99 Trebišov "B" - Prostějov 0:2 (2:11,8:11)
Finále:
NK VYNK HAPON Horažďovice - NK 99 Trebišov "A" 1:2 (7:11,11:9,10:11)

Podle internetových stránek NK KAC Košice.

***

 

Rozpis soutěžních turnajů Moravského poháru žáků :

 

1. kolo - 11.dubna 2009 od 9.00 hod. dvojice SKP Žďár nad Sázavou

 

2. kolo - 1.května 2009 od 9.00 hod. trojice Sokol I Prostějov

 

3. kolo - 23.května 2009 od 9.00 hod. dvojice BajdaKroměříž

 

4. kolo - 30.května 2009 od 9.00 hod. trojice Bajda Kroměříž

 

5. kolo - 7.června 2009 od 9.00 hod. trojice Sokol SDS Exmost Modřice

 

6.kolo - 14.června 2009 od 9.00 hod. dvojice Spartak SMEM Přerov

 

7.kolo - září 2009 přesný termín bude upřesněn Climax Vsetín trojice

 

Kontakty na účastníky soutěže :

 

SKP Unitop Žďár nad Sázavou Radek Landa tel. 603 762 209

 

TJ Sokol I Prostějov Richard Beneš tel. 736 536 930

 

Sokol SDS Exmost Modřice Antonín Stehlík tel. 604 446 153

 

Spartak Přerov Ludvík Szabo tel. 736 260 080

 

NK Bajda Kroměříž Karel Doležel tel. 603 902 931

 

Climax Vsetín Vít Zgarba tel. 606 727 779 POHÁRU ČNS STARŠÍCH ŽÁKŮ a POHÁRU ČNS DOROSTENCŮ 2009

 

NK Valašské Meziříčí Petr Kosík tel. 604 840 392

 

 

***

"Elite cup"- Semily

 

Pořadí starších žáků:

  1. 1.NC VYNK Horažďovice Hapon - Hokr,Smitka,Pivnička, Knebl
  2. 2.Kotlářka Praha - Fišer,Putík,Kalous,Novák
  3. 3.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice - Svoboda, Burian, Gulda
  4. 4.Sokol 1 Prostějov

5.-6. Solidarita Praha, Sokol Semily

Tradiční turnaj žáků a mladších žáků.

V kategorii žáků 6 družstev a mladších žáků 5 družstev

Naši kluci bojovali se střídavými úspěchy a bylo vidět že z některých družstev měli zbytečný respekt.

Uspokojil Tomáš Gulda, Oskar Svoboda a na Davidovi Burianovi se projevila malá zápasová zkušenost

a malá bojovnost. Dobrá forma se však dostavila v boji o třetí místo, když naši hráči porazili výborný

Prostějov a zaslouženě získali dárkový koš s dobrotami.

Trenér Martin Bačík byl s výkonem nakonec spokojen.

 

Termín schůzky Městského přeboru je pátek 3. dubna 17:00 hodin na BTS Brno,

Zámečnická 2

****

 

***

Žďár nad Sázavou 1. 3. 2009

VÝSLEDKY TURNAJE - POHÁR VYSOČINY

st. žáci

Pořadí na turnaji:

1. SK Kotlářka A (Fišar, Putík, Kalous)

2. TJ Dynamo Č.Budějovice (Fík, Sliacký)

3. NC VYNK Horažďovice Hapon A (Voruba, Knebl)

4. Solidarita Praha (Hnilička Patrik, Schubert)

5.- 8. místo: NC VYNK Horažďovice Hapon B, SK Šacung Benešov,

Sokol SDS EXMOST Modřice A, Sokol SDS EXMOST Modřice B

Modřice A - Oskar Svoboda, Michal Ošanec

Modřice B - David Burian, Tomáš Gulda

čtvrtfinále:

NC VYNK Horažďovice A - NC VYNK Horažďovice B 2:0 (10:5, 10:5)

TJ Dynamo Č.Budějovice - SK Šacung Benešov 2:0 (10:3, 10:6)

SK Kotlářka A - TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A 2:0 (10:8, 10:6)

Solidarita - TJ Sokol SDS EXMOST Modřice B 2:0 (10:8, 10:6)

semifinále:

NC VYNK Horažďovice A - TJ Dynamo Č.Budějovice 1:2 (10:6, 4:10, 7:10)

SK Kotlářka A - Solidarita 2:0 (10:4, 10:4)

o 3. místo

NC VYNK Horažďovice A - Solidarita 2:0 (10:9, 10:8)

o 1. místo

SK Kotlářka A - TJ Dynamo Č.Budějovice 2:0 (10:4, 10:7)

nejlepší hráč turnaje: Fík Dan - TJ Dynamo Č.Budějovice

*****

Rozpis poháru ČNS starších žáků a dorostenců 2009

*****
Výsledky celostátního kola Poháru základních škol:
1. Trhové Sviny (Kápar, Matějka, Fík)
2. ZŠ Benešova-Modřice (Svoboda, Brabec, Burián, Kalvoda)
3. Sušice (Voruda, Matějka, Smitka, Stulík)
4. Jablonec n. Nisou (Hájek, Vodička, Kvintus)
 
Kluci hráli dobrý nohejbal a nebýt několika zásadních chyb které vyplývají z nedisciplinovanosti mohl být pohár jejich. Velmi dobrý výkon podal David Burian který jako loňský mladší žák zcela zapadl do tohoto družstva.
 

Obrazek

*****

Na Posledním smeči žáků v Prostějově se podařil mladším i starším žákům husarský kousek když v obou karegoriích vybojovali třetí místa a tedy 6 bodů do Evropského poháru žáků. Ziskem 7 bodů celkem obsadili v premiérovém ročníku této soutěže třetí místo o které se dělí s NK Revúca. Druzí jsou NK 99 Trebišov a zvítězil Sokol 1 Prostějov.

Naši hráči byli v Prostějově v této sestavě: Petr Brabec, Pavel Vostrejš, Oskar Svoboda, Tomáš Gulda a David Burian a hostující Adam ze Stratova. Trenér Miloň Svoboda a řidič A.Stehlík.

Fotografie jsou v Albu č. 3

Navštivte také sekci Videa!

Konečné výsledky turnaje na prvních místech :

Starší žáci : Mladší žáci :

1. TJ Sokol I Prostějov 1. NK Revúca

2. NK 99 Trebišov 2. Sokol I Prostějov

3. Sokol SDS Exmost Modřice 3. Sokol SDS Exmost Modřice

4. TJ Spartak Trhové Sviny 4. SKP Žďár nad Sázavou

Evropský pohár žáků – konečné výsledky po 2 turnajích :

1. TJ Sokol I Prostějov 18 b.

2. NK 99 Trebišov 8 b.

3. NK Revúca 7 b.

4. Sokol SDS Exmost Modřice 7 b.

5. SK Kotlářka Praha 6 b.

6. KAC Jednota Košice 5 b.

7. Solidarita Praha 5 b.

8. Sp. Trhové Sviny 5 b.

9. SKP Žďár nad Sázavou 3 b.

10. Tengo Salonta-Rumunsko 2 b.

Pohár ČNS žáků 2008 – konečné výsledky po 4 turnajích :

1. TJ Sokol I Prostějov 20 b.

2. Avia Čakovice 14 b.

3. Solidarita Praha 7 b.

4. Sp. Trhové Sviny 7 b.

5. SKP Unitop Žďár nad Sázavou 7 b.

6. SK Kotlářka Praha 6 b.

7. Sokol SDS Exmost Modřice 4 b.

8. Hapon Horažďovice 3 b.

***

***

Celkové pořadí Moravské žákovské ligy 2008

 

1. Sokol 1 Prostějov 21b.

2. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A 20b.

3. Unitop SKP Žďár nad Sázavou 16b

4. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice B 2b.

(Petr Brabec, Pavel Vostrejš, Oskar Svoboda, Jakub Bernat, Tomáš Gulda, Martin Holý a David Burian)

Obrazek

Vítězům patří pohár, diplomy a zlaté medaile, ostatní obdrželi medaile a diplomy.

 

V nejbližší době bude vyřešen problém vedení žákovských družstev. Žáky bude trénovat bývalý úspěšný trenér extraligového A družstva pan Miloň Svoboda. Na akcích mu bude asistovat bývalý žákovský trenér A. Stehlík.

******

Čtvrtý a závěrečný turnaj Grand Prix Modřice-turnaj trojic:

 

1. SKP Žďár nad Sázavou (Ptáček, Bajer, Landa, Petr) 4b.

2. Sokol 1 Prostějov (Roba, Ftačník, Jančík) 2b.

3. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice (Gulda, Putna, Burian) 1b.

 

Konečné pořadí Grand Prix Modřice 2008 mladších žáků:

1.-2. Tomáš Roba(PV) a Martin Ptáček(Ž) 17b.

3.-4. Tomáš Gulda(M) a Jan Bajer(Ž) 15b.

5. Jakub Ftačník(PV) 14b.

6. Tomáš Landa(Ž) 11b.

7.-8. Jan Matkulčik(PV) a David Burian(M) 9b.

9. Ivo Putna(M) 7b.

10.-11. Petr Uhlíř a Matěj Petr(Ž) 5b.

12. Jiří Jančík(PV) 2b.

13. Milan Janáček(Ž) 1b.

Turnaji přihlížel i několikanásobný mistr světa Petr Bubniak, rozhodčí byl vynikající ligový hráč Petr Gulda který také předával poháry a diplomy, trenéry družstev pánové Landa, Roba a Janeba, o organizaci a propagaci se staral A.Stehlík.

 

19.9. Dvojzápas Městské soutěže

Sokolíci - Mokrá Horákov 0:6 a 1:1

******

 

*****

Přebor ČOS žáků a dorostenců dvojic a trojic

Prostějov - sobota 25. října 2008

Prezentace v 8:00 hodin

Hrají žáci roč. 1996 a mladší, žáci 1993 a mladší a

dorostenci ročník 1990 a mladší

 

*****

 

Na mezinárodním žákovském turnaji Cassovia nohejbal cup se v sobotu naši mladší žáci po urputných bojích umístili na konečném 7. místě a získali pro TJ Sokol SDS EXMOST Modřice cenný bod do série medzinárodních turnajů Evropského poháru žákovských trojic v nohejbale. Modřice reprezentovali: Ivo Putna, David Burian a Tomáš Gulda.

Výsledky našich kluků:

Modřice - Chabařovice 1:1, NK 99 Trebišov A 1:1, NK DPMK Košice 0:2, Kotlářka Praha 0:2, NK Revůca B 2:0 a o umístění TJ Sokol Semily 2:0

Pořadí mladších žáků:

1. SK Kotlářka Praha

2. KAC Košice

3. NK 99 Trebišov

4. Sokol 1 Prostějov

5. NK DPMK Košice

6.NK Revůca A

7. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice********************

8. TJ Sokol Smily

9. Slovan Chabařovice

10. NK 99 Trebišov B

11. NK Revůca B

 

pořadí je zatím bez záruky!

 

 

**************

 

Na mistrovstvín české republiky mladších žáků v Modřicích ve dnech 30. a 31. srpna získali naši hráči Tomáš Gulda, David Burian a Ivo Putna čtvrté místo v soutěži trojic a třetí místo v soutěži dvojic.

Blahopřejeme!

Obrazek

 

***

Grand Prix Modřice 2008 mladší žáci:

 

třetí turnaj Grand Prix Modřice - turnaj jednotlivců:

 

  1. Tomáš Gulda (Modřice) 8b.

     

  2. Tomáš Roba (Prostějov) 6b.

     

  3. Martin Ptáček (Žďár) 5b.

     

  4. Jan Bajer (Žďár) 4b.

     

  5. Jakub Ftačník (Prostějov) 3b.

     

  6. David Burian (Modřice) 2b.

     

  7. Petr Uhlíř (Žďár) 1b.

 

 

Tabulka po třech turnajích Grand Prix Modřice mladších žáků:

 

1. Tomáš Roba (Prostějov) 15b.

 

2. Tomáš Gulda (Modřice) 14b.

 

3. Martin Ptáček (Žďár) 13b.

 

4. Jakub Ftačník (Prostějov) 12b.

 

5. Jan Bajer (Žďár) 11b.

 

6. Jan Matkulčik (Prostějov) 9b.

 

7. David Burian (Modřice) 8b.

 

8. Tomáš Landa (Žďár) 7b.

 

9. Ivo Putna (Modřice) 6b.

 

10. Petr Uhlíř (Žďár) 5b.

 

11. Matěj Petrů, Milan Janáček (Žďár) 1b.

 

 

 

Pohár ČNS základních škol 2008 

 

 

img_3385.jpg

 

Dne 18. června se v Modřicích odehrálo okresní kolo Poháru ČNS základních škol v nohejbalu.

Přeboru se zůčastnilo 13 trojic z šesti škol.

Po tuhých bojích se ze základních skupin probojovalo do vyřazovacího mezikola 6 družstev. ZŠ Benešova A, ZŠ Komenského, ZŠ Novolíšeňská A,B,C a ZŠ Židlochovice.

Do finálové tříčlenné skupiny pak postoupili po nelítostných bojích ZŠ Židlochovice, ZŠ Novolíšeňská a ZŠ Benešova.

Loňské vítězství obhájila s přehledem trojice ZŠ Benešova z Modřic a stala se pátým přeborníkem brněnských škol.

Celkové pořadí přeboru základních škol 2008:

Starší žáci

1. ZŠ Benešova A (Brabec, Oskar Svoboda, Bernat)

2. ZŠ Židlochovice (Kratochvíl, Večeřa, Ošanec, Peterka)

3. ZŠ Novolíšeňská A (Hajn, Vejmělek, Procházka, Bohuslav)

4.-6. ZŠ Komenského, (Burian, Putna, Zavadil)

ZŠ Novolíšeňská B, (Mitáš, Bajgar, Boudný)

ZŠ Novolíšeňská C (Potočář, Hradílek, Formánek)

7.-9. ZŠ Benešova C, (Krakowczyk, Obžera, Cetl)

ZŠ Kamenačky, (Horváth, Boháč, Šustek, Marek)

ZŠ Benešova B (Svoboda Ondřej, Vyskočil, Kousalík, Tomašek)

10.-12. ZŠ Kotlářská B, (Novák, Vašek, Trnka)

ZŠ Kotlářská C, (Lakatos, Koráb, Kašuba)

ZŠ Kotlářská A (Demko, Krempaský, Bilík)

Mladší žáci

1. ZŠ Komenského (Burian, Putna, Zavadil)

2. ZŠ Židlochovice (Pilák, Gerlinger, Dobrovolný, Hložek)

*

O pohár starosty města Modřice

Dne 15. června se v Modřicích konal turnaj žáků trojic "O pohár starosty města Modřice" v nohejbalu.

Bohužel nepřijeli favorité z Prostějova ale i tak mělo finálové utkání mezi Modřicemi A a Žďárem nad Sázavou dobrou úroveň. Jinak všichni bojovali ze všech sil v mezích své dovednosti a bylo se rozhodně na co dívat což potvrdilo asi 15 diváků většinou z řad rodičů hráčů.

Konečné výsledky:

1. TJ Sokol DSDS EXMOST Modřice A 8b. (Brabec, Os. Svoboda, Vodtrejš)

2. SKP Žďár nad Sázavou 6b. (Nejedlý, Jelínek, Košík)

3. Společenství Útěchov/Žďár nad Sázavou 4b. (Petříčková, Peloušková, Rousek)

4. TJ Sokol DSDS EXMOST Modřice B 2b. (Putna, Zavadil, Vyskočil)

5. TJ Sokol DSDS EXMOST Modřice C 0b. (Přikryl, On. Svoboda, Šášek)

Rozhodčí pan Miloň Svoboda

 

*

 

V úterý 10. června - Městská soutěž:

Modřice Sokolíci - Moravany 3:0

 

 

 
     
     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tlf Petra Brabce

(M.Janeba, 28. 8. 2008 20:49)

Ozvi se mi na email michaljaneba@seznam.cz a presvec mne ci Petra, abych Ti ho poslal.

nutne

(ahoj, 16. 8. 2008 15:51)

ahoj,jestli ma nekdo kontakt na petra brabce tak at mi ho prosim napise na muj mobil-VELMI NUTNE!!!! moje cislo 607167565-prosim napiste,dekuji predem